pidetään yhteyttä

Henkilökuntamme

Myy ClickitUp

Jack Columbus

Sales

jack@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 06

Myy ClickitUp

Ivan Gardasevic

Sales

ivan@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 10

Myy ClickitUp

Petra Fasth

Sales

petra@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 09

HenrikBW-300x300

Myy Clickitup

Henrik Sturesson

Sales Manager

henrik@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 05

Fredrik Johansson

CEO och Partner

fredrik@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 01


Mårten Johansson

PRODUCT- & QUALITY MANAGER

marten@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 03

Milo Ahlström

Marketing & Sales

milo@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 07

Henrik Karlsson

PRODUCTIONS MANAGER

henrik.karlsson@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 11

Marianne Bergström

Production coordinator

marianne@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 12

Jan Enlund

Service technician

jan@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 08

Ronny Fykell

mounter

ronny@ergosafe.se

Jesper Andersson

mounter

jesper@ergosafe.se

tule käymään

Toimistomme

ErgoSafe AB-Halmstad

Reparatörgatan 1,
SE-302 62 Halmstad
Puhelin +46(0)10-480 47 00

ErgoSafe AB-Tukholma

Kistvägen 16,
SE-122 45 Enskede
Puhelin +46(0)10-480 47 00

tule käymään

Aukioloajat

Puhelinkeskuksemme on avoinna maanantaista perjantaihin klo 8.00-16.00. Olemme suljettu lounasaikaan klo 12.00-12.30.