hör av er

Vår personal

SÄLJ LUCKOR

Nicklas Neij

Sales

nicklas@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 04

Sälj ClickitUp

Jack Columbus

Sales

jack@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 06

Sälj ClickitUp

Ivan Gardasevic

Sales

ivan@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 10

Sälj ClickitUp

Petra Fasth

Sales

petra@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 09

Sälj ClickitUp

Victoria Santamans Garcia

Sales

victoria@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 14

HenrikBW-300x300

Sälj Clickitup

Henrik Sturesson

Sales Manager

henrik@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 05

Fredrik Johansson

CEO och Partner

fredrik@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 01


Mårten Johansson

PRODUCT- & QUALITY MANAGER

marten@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 03

Milo Ahlström

Marketing & Sales

milo@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 07

Henrik Karlsson

PRODUCTIONS MANAGER

henrik.karlsson@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 11

Marianne Bergström

Production coordinator

marianne@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 12

Jan Enlund

Service technician

jan@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 08

Ronny Fykell

mounter

ronny@ergosafe.se

Jesper Andersson

mounter

jesper@ergosafe.se

besök oss

Våra kontor

ErgoSafe – Halmstad

Reparatörgatan 1,
SE-302 62 Halmstad
Phone +46(0)10-480 47 00

Semesterstängt v.29 -30

ErgoSafe -Stockholm

Kistvägen 16,
SE-122 45 Enskede
Phone +46(0)10-480 47 00

Öppet hela sommaren

ErgoSafe – Göteborg

Amerikahuset, Barlastgatan 2,
SE-414 63 Göteborg
Phone +46(0)10-480 47 00

Semesterstängt v.28 -31

besök oss

Öppettider

Vår telefonväxel är öppen mellan 08:00-16:00 måndag–fredag. Vi har lunchstängt mellan kl 12:00-12:30.

 Varmt välkommen att besöka våra showroom. Vi ser gärna att ni kontaktar oss och bokar en tid för ert besök.

HALMSTAD:  Skicka ett mail till info@ergosafe.se så kontaktar en av våra säljare dig.
STOCKHOLM:  Skicka ett mail till Jack Columbus, jack@ergosafe.se 
Göteborg:  Skicka ett mail till info@ergosafe.se så kontaktar en av våra säljare dig.

 

Avvikande öppettider 2022
Gällande öppettider i sommar se information ovan under respektive kontor.

 

Företagsuppgifter

Fakturering

Vi tar emot fakturor via : Ergosafe-faktura@mail.centsoft.readsoftonline.com

ErgoSafe AB
Reparatörgatan 1,
SE-302 62 Halmstad
Orgnr: 556395-1812