INFORMATION TILL FÖLJD AV SKÄRPA RESTRIKTIONER KOPPPLAD TILL PÅGÅENDE PANDEMI

På grund av rådande pandemi och de skärpa restriktionerna med start den12 januari har vi begränsad bemanning på våra kontor.

Vi finns tillgängliga på mejl och telefon. Se våra kontaktuppgifter nedan.

Mvh ErgoSafe

hör av er

Vår personal

SÄLJ LUCKOR

Nicklas Neij

Sales

nicklas@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 04

Sälj ClickitUp

Jack Columbus

Sales

jack@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 06

Sälj ClickitUp

Ivan Gardasevic

Sales

ivan@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 10

Sälj ClickitUp

Petra Fasth

Sales

petra@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 09

HenrikBW-300x300

Sälj Clickitup

Henrik Sturesson

Sales Manager

henrik@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 05

Sälj Panora-view

Mårten Johansson

PRODUCT- & QUALITY MANAGER

marten@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 03

Fredrik Johansson

CEO och Partner

fredrik@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 01

Milo Ahlström

Administrator

milo@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 07

Jörgen Larsson

Productions Manager

jorgen@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 02

Henrik Karlsson

Teamleader Production

henrik.karlsson@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 11

Marianne Bergström

Production coordinator

marianne@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 12

Jan Enlund

Service technician

jan@ergosafe.se

+46 (0)10-480 47 08

Ronny Fykell

mounter

ronny@ergosafe.se

Jesper Andersson

mounter

jesper@ergosafe.se

besök oss

Våra kontor

ErgoSafe AB-Halmstad

Reparatörgatan 1,
SE-302 62 Halmstad
Phone +46(0)10-480 47 00

ErgoSafe AB-Stockholm

Kistvägen 16,
SE-122 45 Enskede
Phone +46(0)10-480 47 00

besök oss

Öppettider

Vår telefonväxel är öppen mellan 08:00-16:00 måndag–fredag.

Vi har lunchstängt mellan kl 12:00-12:30.

 

Önskar ni att besöka oss på plats så kontaktar ni ansvarig säljare och bestämmer en tid. 

Halmstad:   Petra Fasth, petra@ergosafe.se

Stockholm:  Jack Columbus, jack@ergosafe.se

begränsad bemanning